Google+ Followers

czwartek, 19 lutego 2015

Lazurowe Wybrzeże za 100 euro???

Nie, to nie jest żadna literówka (czy w tym wypadku raczej cyfrówka :)).
Naprawdę za 100 euro można pomieszkać 2 tygodnie na luksusowym campingu, położonym na słynnym Cote d'Azur, zaledwie 30 kilometrów od Saint Tropez czy Cannes i tylko trochę więcej od Nicei czy Monte Carlo.
I nie chodzi tu o cenę za osobę, ale za całą (w naszym przypadku wówczas 3-osobową) rodzinę.
Oczywiście, nie jest to oferta skierowana do miłośników all inclusive, jeśli jednak na myśl o noclegu w namiocie ktoś wyobraża sobie karłowatą pałatkę, do której trzeba się wczołgiwać, oświetlając trasę ślizgu latarką, to jest w dużym błędzie. Namiot liczy sobie jakieś 20m2, 2 lub 3 sypialnie, kuchnię wyposażoną we wszelkie potrzebne sprzęty, w tym oczywiście lodówkę i kuchenkę, można w nim swobodnie stanąć, nawet mając jak mój mąż, blisko 190cm wzrostu.
Z zewnątrz wygląda tak:


W środku znacznie lepiej :-).
Czas już zacząć myśleć o wakacjach, tym bardziej że za tytułową cenę wypocząć można jedynie do 23 maja, potem już robi się znacznie drożej!
Dla niezdecydowanych jeszcze kilka fotek:


 Kamienista plaża w Nicei.
 Nieco pochmurno, no ale w końcu to kwiecień.Wiele miast ma swoje aleje gwiazd, jednak co Cannes, to Cannes.Camping La Baume we Frejus. Raj dla lubiących wodne zabawy.
A na koniec urokliwe zakątki kulinarne Saint Tropez. Pewnie tutaj na lunch wpadał zapracowany żandarm.No po prostu grzech nie skorzystać :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz